Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku

MISTRZOSTWA RYBNIKA ZAKOŃCZONE WIELKIM SUKCESEM CHŁOPAKÓW Z SP 3

Strona główna » AktualnościGaleriawiadomościWydarzenia » MISTRZOSTWA RYBNIKA ZAKOŃCZON ...

Liczba wyświetleń: 1085

18 MARCA 2017r. w naszej szkole odbył się wielki finał miejski w minisiatkówce chłopców po długich eliminacjach trwających od listopada. W zawodach finałowych brały również inne szkoły, które wywalczyły sobie awans do ścisłego finału miejskiego (SP 3 SP 1 SP 27 SP 18).

I półfinał grany pomiędzy SP 18 i SP 27 wygrał szkoła z SP 27 1:2

II półfinał grany pomiędzy SP 3 i SP 1 wygrał szkoła z SP 3 2:0

Po bardzo zaciętym meczu finałowym wygrali nasi chłopcy z SP 3 2:1 i tym samym obronili tytuł Mistrza Rybnik z ubiegłego sezonu i będą reprezentować Rybnik w zawodach rejonowych, które odbędą się w kwietniu.

Skład zespołu: ŁUKASZ POPEK- NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU, KACPER KUŻNIK-NAJLEPSZY ZAWODNIK SP 3, KEWIN RASZKA, PAWEŁ MISALA, MIŁOSZ SMOŁKA, KACPER RYBARZ, OSKAR KASZA, SZYMON GAŃCORZ, SZYMON JÓŹKÓW, MICHAŁ GRUSZKA, PAWEŁ SMOŁKA, KRZYSZTOF CHODÓR.

TREMEREM ZESPOŁU JEST PIOTR SIKORA