NASZE PRACE, KONKURSY

Strona główna » Oferta szkoły » Świetlica » NASZE PRACE, KONKURSY

W świetlicy zawsze coś się dzieje. Tworzymy piękne prace, odrabiamy zadanie domowe, bawimy się. Tutaj nigdy nie jest nudno!

Dom Kultury w Niedobczycach zorganizował konkurs plastyczny pt. „Cuda Aniołowie”. Oto nasza praca przygotowana na ten konkurs i kilka zdjęć dokumentujących kolejne etapy tworzenia „Anioła Dobrych Wiadomości”.

W listopadzie, także w świetlicy, obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje ukochane misie, dla których przygotowali kolekcję ubranek z klocków Clicks. Później, razem z pluszakami, odwiedzili bibliotekę szkolną, gdzie poznali historie związane z obchodami tego święta na całym świecie.

Świetlica szkolna zorganizowała też konkurs na najpiękniejszy portret pluszowego misia

Do świetlicy zawitała jesień, dlatego prezentujemy nasze jesienne prace

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, dlatego każdego roku wychowankowie świetlicy odwiedzają wspólnie z opiekunami szkolną bibliotekę i przygotowują życzenia dla pań bibliotekarek.

W tym roku uczniowie projektowali również zakładki do książek, z których będą mogli korzystać podczas czytania.