Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku

ROK SZKOLNY 2013/2014

Strona główna » Osiągnięcia szkoły » ROK SZKOLNY 2013/2014

Liczba wyświetleń:315

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/14

NAUKOWE

  • X miejsce w kraju w Matematycznej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży – Krzysztof Chowaniec kl. I a – opiekun Małgorzata Walo
  • II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym – Krzysztof Szweda – Kl. III a wychowawca Joanna Lampert
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym – Krzysztof Szweda -.- Kl. III a wychowawca Joanna Lampert
  • I miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie „Matematyka innego wymiaru” Krzysztof Szweda – Kl. III a wychowawca Joanna Lampert
  • III miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie” Matematyka innego wymiaru”
    K Kuźnik
  • II miejsce w Międzynarodowym Konkursie j. Angielskiego „ Mask of English” Wojciech Żak. – opiekun A Adamik
  • I miejsce zespołowo w konkursie „Mistrzostwa literowania” Beata Kuczera, Nikola Pal. – opiekun A. Adamik
  • Udział w powiatowym Konkursie historycznym dla Szkół Podstawowych Anna Dygul, Julia Kowalczyk – Kudziarz opiekun J Słowik
  • Opiekun A Sobik IV miejsce w konkursie matematyczno-przyrodniczym. „Leśne podchody”
  • IV miejsce w konkursie „Z angielskim do gimnazjum” opiekun I. Zajonz
  • I miejsce w konkursie „ Mistrz literowania” opiekun I. Zajonz
  • Rykomat – Korduła IV miejsce, Pangea –  udział w finale M. Korduła, W.  Banikow  – opiekun G. Stęchły
  • Kangur – Chowaniec, M. Korduła, W. Banikow.
    Matematyczne Mistrzostwa Polski wyróżnienie: W. Banikow, M. Korduła, D. Krykowski, A Mokrzycki.
  • Finał konkursu Eko – Rybnik Krzysztof Chowaniec.- opiekun A.Sobik

SPORTOWE

  • III miejsce miejskim finale „Gier i Zabaw” opiekun M. Dudek
  •  I miejsce w zawodach szkolnych w Grach i Zabawach – wychowawca Małgorzata Walo
  •  II b wychowawca Joanna Dziedzic I miejsce w klasach II w Grach i Zabawach
  • Kinder + Sport( Mistrzostwa Śląska) minisiatkówka III miejsce w Województwie – opiekun Piotr Sikora
  • Zawody w ramach Rybnickiej Akademii Siatkówki Młodzieżowej – opiekun Piotr SikorA
  • I miejsce w kl. IV Czerny Pal II miejsce Wąsik Konieczny opiekun P Sikora
  • Zawody miejskie siatkówka dziewczęta III miejsce opiekun M Dudek. Chłopcy X miejsce
  • XX Igrzyska młodzieży Szkolnej siatkówka dziewczęta II miejsce, chłopcy IX miejsce
  • Ćwierćfinał wojewódzki w Ogólnopolskim Turnieju Kinder + Sport – opiekun A. Skupiński 
  • XV miejsce w ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki dziewcząt 
  • I miejsce w turnieju „Trójmiasta” dziewczęta 
  • – wyjazd uczniów kl. IV a   Pal, D. Czerny J. Harazim na Mistrzostwa Polski w siatkówce Kinder + Sport  – opiekun Piotr Sikora

ARTYSTYCZNE

  • Młodzieżowy Festiwal Muzyczny – wyróżnienie II stopnia dla zespołu „Tonus” opiekun M Piernikarska
  • Nagroda specjalna Młodzieżowego Festiwalu Muzycznego” w Czerwionce – Leszczynach dla zespołu muzycznego „Fermata” opiekun H Krupka
  • M Korduła, J Gołąbek, J Godziek.Finał konkursu malarsko przyrodniczego w Zespole Sióstr Urszulańskich uczniowie A Mokrzycki, J Kowalczyk, J Gołąbek
  • Uczennice: J Szolc ,Wiktoria Załoga, Martyna Gibała których opiekunem była pani Mirosława Piernikarska brały udział w przesłuchaniach do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Żorach. Uczennica J Szolc brała udział w Wojewódzkim Festiwalu „Mam Talent” w Zabrzu